wtorek, 13 stycznia 2015

Do Babci i Dziadka podróż sentymentalna…          Spotkania z babcią i dziadkiem to zawsze pełne ciepła, serdeczności 
i troski chwile, to wzruszająca i fascynująca, sentymentalna podróż w czasy ich młodości.
Już niebawem Dzień Babci i Dzień Dziadka, dobrze wziąć ze sobą w odwiedziny urokliwy i praktyczny upominek, który ułatwi, umili i upiększy codzienność naszym najdroższym seniorom.

Babcie lubią szydełkować, haftować i cerować… Idealnym zatem prezentem jest skrzyneczka, szkatułka, kuferek, koszyczek na włóczkę, szpulki, guziczki… By wszystkie skarby, z których czynią cuda, znajdowały się w jednym miejscu, zawsze pod ręką!
Inną pasją babć są wypieki. Elegancka patera, etażerka albo gustowny klosz na pewno ucieszy babunię, która zawsze ma dla nas coś słodkiego (własnej roboty)!

Dla aktywnego dziadka świetnym prezentem są akcesoria ogrodowe – do sadu, ogrodu, szklarni, oświetlenie jego gabinetu lub warsztatu „dojrzałego majsterkowicza”, a także kosz, bagażnik lub wygodna torba na dalekie wyprawy rowerowe. A na wieczór, po intensywnym dniu, by wypocząć
przed kominkiem – ciepły pled i karafka domowej nalewki lub wina. 

Wzruszającym wspólnym prezentem dla babci i dziadka na pewno będą aktualne zdjęcia dzieci, wnucząt, prawnucząt… Można wykonać historyczny, rodzinny kolaż, stworzyć drzewo genealogiczne lub elegancko oprawić pojedynczą fotografię.

Upominki dostępne w BelleMaison, z pewnością dotrą na czas i sprawią radość naszym najdroższym!

Z wizyty u naszych babć i dziadków na pewno wyjdziemy bogatsi o dobry nastrój, barwne wspomnienia, a może o cenne pamiątki?
W szufladach, szafach, komodach naszych bliskich są skarby, jakich nie kupimy nigdzie – zdjęcia, pocztówki, listy, pojedyncze filiżanki z przedwojennego serwisu… Babcie i dziadkowie z pewnością chętnie przekażą je w dobre, młodsze ręce… Pozostaje tylko pięknie je w swoim domu zaaranżować!

Podarki dla Babci

…miękko i przytulnie…Pojemnik na akcesoria do szycia- niciownik, koszyczek na drobiazgi, wyplatany koszyk Clementine

Klosz "La maison" duży, patera na nóżce "Home", zestaw 2 "koronkowych" paterUpominki dla Dziadka

…aktywnie i precyzyjnie…


Lampka biurkowa drewniana


…ciepło i spokojnie…


Szary patchworkowy pled


KarafkaDla Kochanych Dziadków

…sentymentalnie i familijnie…


Ramka kwadratowa- szara, ramka z aniołkami, ramka serduszkoBrak komentarzy: