środa, 3 grudnia 2014

Radość spełniania marzeń – prezentowe inspiracje!


        Już 6 grudnia imieniny Świętego Mikołaja, który świętuje… rozdając prezenty! W Mikołajki z pewnością każdy znajdzie pod poduszką upragniony upominek (a może spotka Świętego osobiście?!)… a w wigilijny wieczór - w skarpecie lub pod choinką.
A, że Święty Mikołaj zapracowany jest niezmiernie, ma na całym świecie swoich skrytych pomocników. Radość dawania, spełniania marzeń to ogromna przyjemność!
Udany prezent to sztuka wyboru i sztuka wręczania…
Najlepiej, gdy upominek trafia w najskrytsze marzenia, w pasje, w potrzeby... Najbardziej cieszą podarki ‘skrojone na miarę’ bliskiej osoby - potrzebne, zabawne, czy sentymentalne...
Prezent musi być praktyczny, ale zarazem… klimatyczny!
Niestety, nie każdy napisał list do Mikołaja i czasami trzeba odgadnąć ukryte pragnienia.
Niezawodne i zawsze modne są akcesoria do wystroju domu, stylowe przedmioty, wedle gustu osoby obdarowanej, które każdego dnia będą  przypominać o radosnych chwilach, dobrych emocjach, serdecznych życzeniach, będą emanować dobrą, świąteczną energią.
Prócz zawartości, ważna jest też oprawa… Przede wszystkim - wręczenie upominku na czas i utrzymanie prezentu do końca w tajemnicy! Istotne jest także fantazyjne opakowanie, które tylko podsyca atmosferę oczekiwania i powoduje dreszczyk emocji... Pięknie, gdy opakowanie jest ‘podpowiedzią’ zawartości, wykonane samodzielnie, oryginalnie… Może być w przyszłości na przykład pojemniczkiem na drobiazgi, a fantazyjny bilecik może posłużyć… za zakładkę do książki.
Przygotowaliśmy kilka prezentowych inspiracji - BelleMaison gwarantuje wszystko, co daje radość –  urok i oryginalność upominków, materiały do pięknego zapakowania i… dotarcie przesyłki na czas! 


 • Dla eleganckich dam…   
Elegancka biała filiżanka z podstawką oraz romantyczna szkatułka na biżuterię

 • Dla pań domu…

Stylowy fartuszek kuchenny i obrus do kompletu a może  patera z wiklinową podstawką / patera 'Patisseries' luh piękny przyprawnik vintage

 • Dla miłośników herbaty
Zestaw pojemników , czajnik na herbatę 'The' i piękny czajniczek z monogramem a może szklany pojemnik na herbatę z różami?

 • Dla ceniących wspomnienia
 
Drewniana ramka na zdjęcia i pudełeczko z aniołkiem

 • Dla najmłodszych...
.... dziewczynek
 
Wózek dla lalek, skarbonka świnka :-) i zestaw sztućców

i chłopców
 
Poszewka rowerek, skarbonka świnka niebieska i zestaw sztućców
 
 • Dla miłośników podróży
 
Poduszka 'world', globus i poszewka kompas

 • Dla ukochanych czworonogów (które w noc wigilijną przemówią ludzkim głosem!)…

  Miseczka 'i love my dog' i miseczka 'good dog dinner'
   
  Kotkowy pojemnik na karmę 'rybka'

 • Pudełka, pakunki, kokardki i wstążki(bo oprawa ma znaczenie!)…

   
  Kwiecista torebka na prezenty1 komentarz:

paula pearls pisze...

Ale wybraslas piękne produkty ze swojego sklepu! Chyba muszę faktycznie napisać ten list do świętego Mikołaja aby na pewno wiedział co chce dostać :)
Pozdrawiam