sobota, 25 października 2014

Zmiana czasu - czas na zmiany w domu!


        Dzisiejszej nocy wkraczamy w zimowy czas – przestawiamy zegarki o godzinę. Tym samym każdy kolejny dzień będzie krótszy, chłodniejszy… Są jednak sposoby, by umilić te zmiany.  A, że w domu najlepiej… warto zacząć właśnie od niego!


Szczęśliwe godziny


Na zegarek zerkamy w ciągu dnia od kilkunastu do kilkudziesięciu razy! Pora umilić sobie ten widok – przyśpieszyć oczekiwanie, uprzyjemnić pośpiech. Piękny zegar w każdym zakątku domu – to pomysł… na czasie!


...i sypialni zegar Arsene brązowy


Do kuchni… (by radość posiłku gotowa była na czas!) 
Zegar z motywem florystycznym Winslow / Zegar prostokątny Paris / Zegar kremowy ClayMoc ciepła

 

W chłodne dni i coraz zimniejsze noce trzeba otulić się ciepło i przyjemnie. Letnia pościel wymieniona na przytulną, wygrzewającą w czasie snu… Miękkie poduszki, koce i pledy niezbędne w salonie podczas jesienno-zimowych wieczorów.


Przytulna sypialnia (błogi sen zimowy)… 
Poszewka haftowana Exclusive / Poduszka Serce 

Ciepły salon (miła drzemka, lektura i wieczorna herbata)
Zegar Leonardo / Kocyk w gwiazdki kremowy PROMOCJA!

 

Olśniewający optymizm


Coraz krótsze dni, ciemne poranki i zmrok zapadający już popołudniem… Brak słońca i światła nie wpływa korzystanie na nasze samopoczucie. Pora poprawić sobie humor pięknym, ciepłym blaskiem. Lektura przy ładnej nocnej lampce czy podwieczorek przy salonowej lampie na pewno wprawi w dobry nastrój!

Lampa "sznur" Joella / Lampa z sercem Class
 

Zimowy czas wcale nie musi być gorszy od letniego…                                      Jak go spędzimy? To zależy tylko od nas!
Na nasze samopoczucie wpływa przede wszystkim nasze otoczenie. Otulmy     i otoczmy się tym, co najlepsze i najpiękniejsze. Wszystko, co potrzebne by uprzyjemnić, rozjaśnić i ocieplić zimne dni i noce na BelleMaison.pl!

1 komentarz:

sandy pisze...

this is very true and it can a happy time too if we are happy and peaceful inside and that's what i choose to be. love the last photo of the girl reading the book, is that you? it's so pretty!