niedziela, 5 lipca 2015

Granat w zieleniNie ma to jak wolny dzień…
Popołudnie przechodzące w ciepły wieczór.

Przygotowany stół w ogrodzie lub na balkonie czeka na Was :)Biały ogrodowy obrus zdobiony prostymi literami, pachnące truskawki,  słodkie czereśnie... i soczysty arbuz.
To możne się zdarzyć tylko w latem, kiedy owoce są na wyciągniecie ręki,  a dni pełne słońca  Obok owoców na stole króluje kolor granatu: talerze duże i małe, miseczki na owoce, lody lub ciasteczka. Misy sałatkowe, kubeczki na letni napój lub mrożoną kawę
 Granatowe talerze, zieleń w ogrodzie i błękitne niebo wprowadzą nas w sielski nastrój.
Szklany granatowy słoik pełni rolę pojemnika na włoskie grissini.Fotel już gotowy, miły ciepły koc, piękna świeca czekają na chłodny wieczór, potrzebna tylko dobra książka, lub dobre towarzystwo:)

Jak widać ja towarzystwo już mam :)Jaki pies nie skorzysta z wolnego fotela z ciepłym kocem, trzeba chyba dostawić drugi :)

W ogrodzie robi się sielsko-anielsko :)


Ogrodowa zastawa jest bardzo dekoracyjna, nie ma obawy, że się zniszczy lub potłucze.
Granat i zieleń to piękne połączenie kolorów.
Goście także docenią Waszą inwencje twórczą i starania, żeby spotkanie było nie tylko miłe, ale i pełne magii.
Piękna klatka zawieszona na gałęzi, po włożeniu do niej lampek choinkowych, zamieni się w oświetlenie ogrodu.

Belle Maison wie że…

Wszyscy lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami na co dzień. Teraz możemy to robić także w ogrodzie, na balkonie, w altance. Możemy zabrać tę super zastawę na wakacje, piknik i na działkę.
Bawcie się dobrze!

K&J

PS. Obiecany przepis: Szybka sałatka z owoców morza.

Sałatę lodową rwiemy na małe kawałki, dodajemy pokrojone paluszki krabowe, krewetki koktajlowe, kawałki dojrzałego melona i jajko ugotowane na twardo.
Wkładamy do MISY i zalewamy sosem zrobionym z majonezu (najlepiej własnej produkcji), jogurtu i ziół prowansalskich :)Proste prawda ? :)
Smacznego
6 komentarzy:

Ali pisze...

Fajne kolorki i fajne skorupki.
Cudny jest ten letni czas !!!!!! pozdrawiam

Lucy pisze...

To absolutnie moja kolorystyka. Wszystkie części zastawy bym chętnie przytuliła.Piękne aranżacje-jestem pełna podziwu dla zdjęc i przedmiotów na nich pokazanych. CUDO!!!

Paulina Przełożyńska pisze...

Wszystko śliczne. I subtelne.Zastawa w moim stylu i kolorystycznie wszystko pasuje. W dodatku super napisane.Chciałabym tam być i siedzieć przy tym stole:)

Paulina Przełożyńska pisze...

Wszystko śliczne. I subtelne.Zastawa w moim stylu i kolorystycznie wszystko pasuje. W dodatku super napisane.Chciałabym tam być i siedzieć przy tym stole:)

Ewa Chodorska pisze...

Piękne, delikatne, subtelność przedmiotów i kolorystyka cieszy oko i duszę w codziennym dniu. Nie zawsze świeci słońce, które nastraja optymistycznie. W otoczeniu Waszych "cacuszek"nawet w pochmurny dzień znajdziemy promyk słońca. Opis przedmiotów -majstersztyk! Tak jakby KTOŚ znał naszeodczucia i marzenia.Gratuluję.

MAŁGORZATA Szymańska pisze...

Zastawa pełna ciepła i wysublimowanego smaku. ...będę Waszym klientem i wielbicielem