czwartek, 26 czerwca 2014

Biesiadowanie na świeżym powietrzu


Lniany obrus, serwetki z tej samej kolekcji, które pomogą utrzymać świeżość pieczywa, lampiony  w tych samych odcieniach, rzucające zalotne cienie i już robi się bajkowo od samego patrzenia na tak pięknie i gustownie zastawiony stół.
Do tego praktyczne dodatki ( małe patery, kielichy, kamienne butle, deska do krojenia )  w których pomieszczą się ulubione słodkości, potrawy czy napoje i nie tylko.
To wszystko sprawi, że biesiady w ogrodach czy altanach staną się ulubioną formą relaksu.
Razem z naszymi gośćmi przeniesiemy się w miejsce, gdzie czas się zatrzyma, a my wesoło i beztrosko spędzimy razem ten bajeczny czas.
Zapraszamy!
5 komentarzy:

paula pearls pisze...

Swietna aranżacja stołu! Świerza, letnia,morska
Super!

Zuzia Kopytkowa pisze...

Cześć! Jako, że cenię ciebie bardzo jak blogerkę to chciałabym bardzo, nominować cię i zaprosić do wzięcia udziału w akcji na moim blog pt.: "moja pracownia". Wierzę, że zarówno czytelnicy jak i ja byli by bardzo ciekawi gdyby zobaczyli taki post. Będzie mi bardzo miło jak chociaż wejdziesz na bloga i zobaczysz całą akcję. To nic wielkiego jednak dzięki tobie i współpracy innych blogerów może wyjść na prawdę ciekawie. O efektach całej pracy zamierzam stworzyć magazyn, który później będzie opublikowany. Dlatego myślę, że warto wziąć udział i jeszcze raz zachęcam. Więcej informacji na moim blogu.

Pozdrawiam. kopytkowa.blogspot.com

Anonimowy pisze...

http://archpassiondesign.blogspot.com/2014/07/konkurs.html zapraszamy na konkurs :)


swoją drogą pozazdrościć! świetny post i te dekoracje ! :)

Anonimowy pisze...

http://archpassiondesign.blogspot.com/2014/07/konkurs.html zapraszamy na konkurs :)


swoją drogą pozazdrościć! świetny post i te dekoracje ! :)

Lívia Barta pisze...

Hi dear, I am totally inlove with your blog :) Follow each other? Let me know and I am inmediatelly follow you back as soon as possible. Check out my blog, leave a comment and follow or anything else :)
Have a nice summer!
http://szepsegpotty.blogspot.com