wtorek, 25 marca 2014

Deszczowe dni

 Ciepłe dni tuż, tuż, jednak teraz rozpieszcza nas wiosenny deszcz i wiatr, słońce, na chwilę o nas zapomniało.
W takich chwilach myślimy o gorącej herbacie z sokiem malinowym czy miodem, o parującej kawie z mlekiem czy śmietanką.
Dlatego też serdecznie zapraszamy Was na zakupy do naszego sklepu.
Są filiżanki, kubeczki na herbatę, kawę, dzbanki do zaparzania ulubionych napojów.
Filiżanki, kubeczki są niezwykle urokliwe, wykonane z grubego szkła ( np. szklanka Louison ) czy pięknej porcelany ( np. filiżanka Lulu Mint, Vera, kubek Summer, Amelie),z białej ceramiki, jak kubeczki Provance, w urokliwe falbanki, właśnie one wprowadzą nas w romantyczny  nastrój, razem z deszczem uderzającym o parapet :-),czy bardzo kwieciste..., są z talerzykiem na słodką niespodziankę ( np. Filiżanka Cup& Saucer, Mazarine), kubeczki z ceramiki ( kubek 2 go, Stars, Jumbo, Pleause czy Petro, Tea Time, Coffe Break, Pause, Tea czy Coffe ), są też szklanki posiadające podwójne dno, dzięki czemu działają jak termos i herbata wolniej stygnie. Atutem ich jest to, że można jej swobodnie dotykać dłonią, pomimo wrzątku w środku naczynia ( np.filiżanka Agnes Soup.)
Do tych ostatnich posiadamy w ofercie niebanalne dzbanki Fresh Tea do zaparzania herbatay. Posiadają te same zalety, które maja filiżanki.
Także do dzieła, zapraszamy Państwa , niech w te deszczowe dni filiżanki, kubeczki, dzbanki z naszej oferty pomogą ogrzać dłonie, ogrzać wnętrze każdego z nas, pomogą się rozmarzyć, wyciszyć, po prostu będą zawsze z nami … :-)

2 komentarze:

paula pearls pisze...

Bardzo tajne i praktyczne te filiżanki :-)

Ania Scraperka pisze...

fantastyczne są te filiżanki! :)))
pozdrawiam ciepło