poniedziałek, 12 sierpnia 2013

Decoration de charme


Cote Table- Decoration de charme; czyli nowa dostawa w Belle Maison. 
Jeśli kochacie łączyć klasykę z nowoczesnością, to ta marka jest idealna. Doliczmy do tego gracje i elegancję, które są nieodzownymi cechami produktów tej marki.
Asortyment obejmuje tekstylia( przepiękne), meble, oświetlenie, dekory oraz inne przedmioty tak zwanego użytku domowego mogące spełniać różnorakie funkcje. A jakie?A to już zależy od Waszej inwencji.
Niby standardowy zestaw, a jednak ma w sobie to coś.
Już sobie wyobrażam sobotni wieczór. Okrągły drewniany stół okryty białym lnianym obrusem. Po środku niska waza z białą i jasnoróżową kompozycją z peonii. 
Pod każdym nakryciem pikowana podkładka w kształcie stokrotki, a na każdej z nich porcelanowe talerze w kolorze ivory. Wokół nich sztućce, których perłowa rękojeść zdobiona motywem w kolorze srebra, staje się poza kryształowymi kieliszkami biżuterią całej zastawy. Do tego dopasowane  obrączki do serwet w kolorze perłowym stworzą razem całość idealną. Połyskujące szklanki w blasku delikatnie mieniących się  lampionów dopełniają tylko wystrój. Stół tylko czeka na resztę nakryć i pysznych potraw,których zapach unosi się już w powietrzu, kusząc nowoprzybyłch gości.
Elegancko przyozdobione pokrowcami krzesła, zapraszają do wspólnego posiłku.
Szykuje się cudowny wieczór, który spędzimy ze swoimi przyjaciółmi.
Już nie mogę się doczekać.. 2 komentarze:

Maria P pisze...

Wyglada bardzo zachecajaco.
Pozdrawiam cieplutko

mysza pisze...

pięknie opisane,odrazu poczułam ten klimat :)